Wspólny bilet: umowy zostały podpisane

W czwartek doszło do podpisania umów, które zapewniają funkcjonowanie wspólnego biletu ZTM-KM-WKD w 2014 roku. Oferta będzie obowiązywać na dotychczasowych zasadach.

Dzięki złożonym podpisom mieszkańcy Pruszkowa i Piastowa, posiadający bilet od dobowego wzwyż na dwie strefy, wciąż będą mogli skorzystać z usług Kolei Mazowieckich. Natomiast wszyscy podróżni korzystający z pociągów Warszawskiej Kolei Dojazdowej na odcinku od Opaczy do Śródmieścia będą mogli podróżować na biletach od dobowego wzwyż ważnych w pierwszej strefie.

- Uważam, że to bardzo dobra oferta dla podróżnych, dlatego z pewnością warto kontynuować i ulepszać to, co wspólnie rozpoczęliśmy w 2005 roku – powiedział prezes zarządu Kolei Mazowieckich Artur Radwan.

- „Wspólny Bilet” to dziś w aglomeracji warszawskiej standard. To oferta, bez której tysiące mieszkańców podwarszawskich miejscowości, ale również i wielu warszawskich dzielnic, nie wyobrażają sobie codziennych dojazdów do pracy czy szkoły – podkreślił Wiesław Witek, dyrektor ZTM.

Wspólny bilet ZTM-KM-WKD na tę chwilę obowiązuje do końca roku.

Źródło fot.: Samorząd Województwa Mazowieckiego

[facebook_like_button]

Tagi: , , , ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Zmiany przystankowe na linii ZS1 Zmiany przystankowe na linii ZS1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.