Jest obietnica w sprawie ul. Pszczelińskiej

Wicemarszałek województwa mazowieckiego Krzysztof Strzałkowski obiecał remont ul. Pszczelińskiej. Ma on zostać przeprowadzony w przyszłym roku.

Obietnica padła podczas niedawnego spotkania w sprawie przejęcia przez gminę Brwinów fragmentu chodnika przebiegającego pod torami kolejowymi w centrum miasta. Na spotkaniu byli obecni burmistrz Arkadiusz Kosiński, wicemarszałek Mazowsza Krzysztof Strzałkowski i dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Zbigniew Ostrowski Właśnie Strzałkowski zapewnił, że w przyszłym roku musi odbyć się remont ul. Pszczelińskiej w Brwinowie.

- To jest odpowiedzialność, która ciąży na mnie osobiście, aby ten dług za dobrą współpracę, który samorząd województwa zaciąga wobec lokalnej społeczności gminy Brwinów, został przynajmniej w znacznej części w tej kadencji spłacony – cytuje wicemarszałka województwa mazowieckiego oficjalna strona gminy Brwinów.

Nie wiadomo, w jakim stopniu obietnica jest realna, a na ile to kiełbasa wyborcza. Trzeba pamiętać, że budżet Mazowsza jest w bardzo złej kondycji. Samorząd jest na przykład zmuszony zaciągać kredyty na spłatę janosikowego. Wicemarszałek Strzałkowski jest jednak tego świadomy.

- W mojej ocenie, mimo tego, że budżet województwa mazowieckiego jest w bardzo trudnej sytuacji, będziemy się starać w przyszłorocznym planie finansowym wygospodarować środki na ulicę Pszczelińską. Jest to bezwzględnie konieczne – zapewnił.

Ulica Pszczelińska łączy drogę wojewódzką 719 z centrum Brwinowa. Dalej kierowcy jadą na północ w stronę Błonia. Jezdnia tej drogi od długiego czasu jest w opłakanym stanie.

Źródło fot.: Urząd Gminy Brwinów

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Powołanie rady ds. zdrowia w województwie Powołanie rady ds. zdrowia w województwie
Nowy-stary marszałek Mazowsza Nowy-stary marszałek Mazowsza
Ulica Pszczelińska została zamknięta Ulica Pszczelińska została zamknięta
Za mało pieniędzy na mazowieckie szpitale Za mało pieniędzy na mazowieckie szpitale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.