Cykliści sprawdzą nową drogę do Parzniewa

W niedzielę ulicami gminy Brwinów przejedzie Brwinowska Masa Krytyczna. Trasa będzie wiodła m.in. przebudowywaną ulicą prowadzącą do Parzniewa.

Już po raz piąty Stowarzyszenie Projekt Brwinów zwołuje rowerzystów na wspólny przejazd ulicami swojego miasta i gminy. Tym razem cykliści przetestują drogę z Brwinowa do Parzniewa, której remont jest już na ukończeniu. Jezdnia ma nowiutki asfalt i najprawdopodobniej na jesieni zostanie tam dopuszczony ruch samochodowy.

Start tegorocznej Brwinowskiej Masy Krytycznej wyznaczono przy Ochotniczej Straży Pożarnej na ul. Pruszkowskiej w niedzielę 29 września o godz. 15.00. Rowerzyści zrobią pętlę na drodze do Parzniewa, po czym przejadą pod wiaduktem, następnie przez rynek i ul. Biskupicką, Piłsudskiego i Przejazd dotrą do Parku Miejskiego. Tam organizatorzy zaplanowali konkurs z nagrodami na temat ruchu drogowego. Przejazd całej trasy będzie liczyć 8 km.

W poprzednich latach Brwinowska Masa Krytyczna jechała m.in. nieotwartą jeszcze autostradą lub ulicami w kierunku Żółwina.

Źródło fot.: Stowarzyszenie Projekt Brwinów / przejazd Brwinowskiej Masy Krytycznej po autostradzie w 2012 roku

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Parzniew zyska nowe ulice Parzniew zyska nowe ulice
Kontrapas rowerowy po remoncie ulicy Kontrapas rowerowy po remoncie ulicy
Szansa na stojaki rowerowe przy dworcach Szansa na stojaki rowerowe przy dworcach
Gdzie wyłączą prąd? Gdzie wyłączą prąd?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.