Akcja „150cm” w Punktach Regio-Media

Od sierpnia pruszkowskie stowarzyszenie Zdrowy-Rower rozprowadza naklejki w ramach akcji „150cm”. Można je już otrzymać również w Punktach Kontaktowych Regio-Media.

Akcja „150cm” prowadzona jest w ramach całorocznej kampanii „Teraz Rower”. Jej celem jest zwrócenie uwagi kierowców na zachowanie właściwej odległości podczas wyprzedzania rowerzystów. Kodeks drogowy mówi o dystansie 1 m, ale stowarzyszenie Zdrowy-Rower zachęca do zachowania 1,5 m odstępu, aby było całkowicie bezpiecznie.

Organizatorzy akcji „150cm” robią wszystko, aby rozpropagować słuszną ideę. W rynek poszły kamizelki odblaskowe i koszulki z logo akcji. Najpopularniejszym gadżetem są jednak naklejki, które można umieścić na swoim rowerze, stroju, czy nawet samochodzie.

Naklejki można zdobyć podczas wielu imprez rowerowych w całym kraju. Można je także znaleźć w punktach usługowych w różnych miastach, a od wtorku są dostępne w Punktach Kontaktowych Regio-Media. Jeden z nich to sklep zoologiczny w Pruszkowie przy ul. Kościuszki 8, pawilon 5. Drugi znajduje się w Brwinowie przy ul. Borkowej 27. Jest to przedszkole Magiczna Kraina. Naklejki są dostępne całkowicie za darmo. Zachęcamy do propagowania akcji „150cm”.

Portal Regio-Media jest patronem medialnym projektu „Teraz Rower” i akcji „150cm”.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , , , ,

Podobne wiadomości:

Kontrapas rowerowy po remoncie ulicy Kontrapas rowerowy po remoncie ulicy
Szansa na stojaki rowerowe przy dworcach Szansa na stojaki rowerowe przy dworcach
Nienormalny rowerzysta zatrzymany Nienormalny rowerzysta zatrzymany
Powstanie wiele nowych ścieżek rowerowych Powstanie wiele nowych ścieżek rowerowych

Jedna Odpowiedź

  1. No fajnie, ale w kodeksie jest min. 1 m., a zatem juz bez przesady – moze jeszcze dorzucic i 2 metry – tez akcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.