Zmiany w rozkładach autobusów PKS

Część linii obsługiwanych przez PKS Grodzisk w Sylwestra będzie funkcjonować według rozkładu sobotniego lub świątecznego. Przewoźnik zrezygnował z większości kursów wieczornych.

Tak, jak w soboty będą kursowały autobusy z Pruszkowa do Ożarowa. Ważne również jest to, że ostatni odjazd z os. Staszica przewoźnik przewidział na godz. 16.15, a z Ożarowa o godz. 16.55.

Część połączeń zniknie z linii łączącej Pruszków z Józefowem. Spod dworca kolejowego w Pruszkowie PKS-y odjadą o godz. 6.20, 9.00 i 14.50. W drugą stronę, z Józefowa, autobusy wyruszą o godz. 6.55, 9.35 i 15.25.

Zmiany nie ominą także połączenia Jaktorowa z Warszawą przez Brwinów i Pruszków. Według komunikatu firmy PKS Grodzisk w Sylwestra autobusy na tej linii będą kursować według rozkładu świątecznego. Ponadto ostatni autobus z ul. Grodziskiej w Brwinowie w stronę Warszawy odjedzie o godz. 15.13, a w przeciwnym kierunku z okolic hurtowni Jakomex w Regułach przy Al. Jerozolimskich o godz. 16.45.

PKS Grodzisk obsługuje także trzy linie komunikacji brwinowskiej. Tam również trzeba uważnie sprawdzać połączenia. Linia z Domaniewa do Pruszkowa będzie pozbawiona kilku kursów z Domaniewa w stronę Pruszkowa. Ostatni autobus w tym kierunku odjedzie spod dworca PKP Pruszków o godz. 16.20. Przez cały 31 grudnia będzie obowiązywał rozkład jazdy dnia zwykłego, ale nie szkolnego. Połączenia przez Rokitno i Żółwin będą natomiast pozbawione dwóch ostatnich kursów.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , , , , ,

Podobne wiadomości:

Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Komunikacja pruszkowska i PKS w święta Komunikacja pruszkowska i PKS w święta
Wtorek i środa dla niektórych bez prądu Wtorek i środa dla niektórych bez prądu
Gdzie i kiedy wyłączą prąd? Gdzie i kiedy wyłączą prąd?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.