Przełamanie Liderek w walce o I ligę

PTS Lider odniósł wyczekiwane zwycięstwo w rywalizacji w finale strefy mazowieckiej II ligi. Pruszkowianki pokonały rywalki z Torunia 95:66.

Mecz odbył się w Pruszkowie w piątkowy wieczór. Gospodynie nie miały z rywalkami większych problemów. Liderki objęły prowadzenie na początku spotkania i doprowadziły bezpieczny wynik do końca.

Zwycięstwo Lidera nad Katarzynkami było pierwszym od trzech spotkań. Dzięki niemu pruszkowianki pozostają w grze o awans do I ligi.

Przed podopiecznymi Jacka Rybczyńskiego jeszcze dwa mecze na tym etapie sezonu. W ostatni dzień lutego pojadą do Bydgoszczy na mecz z MUKS Supravis. W Pruszkowie rywalki wygrały 59:53.

Lider – UMK Katarzynki Toruń 95:66 (23:14, 34:10, 18:20, 20:22)
Lider: Klaudia Babecka 19, Katarzyna Agnieszczak 16, Maja Stachura 14, Daria Doga 13, Jolanta Nowocin 13, Kamila Petryka 9, Agata Pacuszka 6, Magda Dżbik 4, Agata Bobrowska 1, Katarzyna Dąbrowska 0
Katarzynki: Roksana Płonka 22, Kaja Darnikowska 17, Marta Wieczyńska 15, Julia Kućko 7, Karolina Zając 5, Dominika Cicha 0, Paulina Federewicz 0, Agnieszka Łapacz 0, Daria Ulawska 0, Natalia Zapała 0

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Znów porażka Liderek Znów porażka Liderek
Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw! Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw!
Znicz Basket rozbił Astorię Znicz Basket rozbił Astorię
Lider dobrze rozpoczął finał Mazowsza Lider dobrze rozpoczął finał Mazowsza

Dodaj komentarz