Cztery praktyczne dodatki do smartfonów, które warto mieć


Smartfony to obecnie najlepiej sprzedające się urządzenia przeznaczone do komunikacji. Dzisiaj, aby mieć stały kontakt ze światem, smartfon to podstawa – dzięki niemu nie tylko można prowadzić rozmowy i odbierać wiadomości, ale też korzystać z Internetu, grać w gry, słuchać muzyki, robić zdjęcia i filmy. To jednak tylko początek jego możliwości.

Sam smartfon to za mało, aby w pełni wykorzystać jego możliwości i robić to komfortowo. Przedstawiamy 4 praktyczne dodatki do smartfonów, które warto znać i mieć!

Etui

To absolutnie podstawowy gadżet, którego zakup właściciele smartfonów często pomijają – stanowi to spory błąd! Smartfon bez odpowiedniego zabezpieczenia w postaci etui jest bardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć, dlatego jeżeli chcesz, aby służył ci dłużej, nie zapomnij o ochronnym etui. Do dyspozycji jest szeroka gama tych dodatków – skórzane, plastikowe, filcowe, z klapką czy bez klapki, a nawet specjalne etui przeciwwstrząsowe, które ochronią twój sprzęt nawet przy upadku z wysokości.

Uchwyt

Jeżeli jeździsz samochodem, twój smartfon może także służyć jako nawigacja. W tym celu warto zakupić specjalny uchwyt montowany na szybie lub na kokpicie, aby umieścić w nim telefon i korzystać z niego w trakcie jazdy. W sprzedaży znajdują się zarówno uchwyty dedykowane do danych modeli telefonów, jak i uniwersalne modele z regulacją, by dopasować je do wymiarów smartfona.

Głośniki

Dobry smartfon może stać się centrum imprezy lub posłużyć ci do stworzenia romantycznej atmosfery podczas randki. W tym celu warto zaopatrzyć się w zewnętrzny głośnik czy głośniki bezprzewodowe – łączą się z telefonem przez Bluetooth i pozwalają na słuchanie muzyki ze smartfona – głośniej i w lepszej jakości.

Powerbank

Zdarza ci się często, że twój smartfon jest na skraju wyczerpania, a ty nie możesz w danym momencie podładować baterii? W takim przypadku przyda ci się powerbank – to specjalny bank energii, który może posłużyć ci do szybkiego i wygodnego podładowania telefonu w każdym miejscu.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne wiadomości:

Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny
Miejskie auto z emocjami Miejskie auto z emocjami
Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo
Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.