Dwa amerykańskie hity filmowe

W ramach cyklu „Kino w Pawilonie” będziemy mogli obejrzeć dwie świetne produkcje zza Oceanu. Najpierw organizatorzy zaprezentują „Wilka z Wall Street”, a tydzień później „Zniewolonego”.

W sali mieszczącej do 30 osób już w ten piątek widzowie zobaczą Leonardo di Caprio w obrazie Martina Scorsese. To historia brokera, który zrobił oszałamiającą karierę. Z tego powodu zainteresowało się nim FBI.

27 lutego pojawi się okazja do obejrzenia „Zniewolonego”. To z kolei dramat opowiadający o porwaniu przez handlarzy niewolnikami czarnoskórego wykształconego człowieka, który ma szczęśliwą rodzinę. Główny bohater walczy o przetrwanie przez 12 lat.

Oba filmy były nominowane do Oscara. „Zniewolony” zdobył trzy statuetki.

Początek seansu jest zawsze w piątek o godz. 20.00. Miejscem projekcji jest Kawiarnia Pawilon w Pruszkowie przy al. Wojska Polskiego 52. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Forum Pruszków.

Wydarzeniom patronuje portal Regio-Media.

Źródło fot.: Stowarzyszenie Forum Pruszków

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Plan filmowy w pruszkowskim Pawilonie Plan filmowy w pruszkowskim Pawilonie
Najbliższe seanse filmowe Najbliższe seanse filmowe
Ciekawa komedia w Pawilonie Ciekawa komedia w Pawilonie
Dwa filmy w Pruszkowie Dwa filmy w Pruszkowie

Jedna Odpowiedź

  1. Jutro, w piątek, o godzinie 19 odbędzie się spotkanie z Jackiem Karnowskim, współtwórcą portalu wPolitce.pl, redaktorem naczelnym tygodnika w Sieci.

    Spotkanie oscylować będzie wokół tematu CZY POLSKA WYMAGA NAPRAWY.

    Przewidziana jest dyskusja. Dyskutanci zapewne poruszą wiele aktualnych problemów: od strajków górników po strajki rolników, od wyborów prezydenckich po spalony most w Warszawie, czy walący się wiadukt w Pruszkowie, który należy zamknąć lecz jest to jedyna droga łącząca miasto, a podzielone torami PKP i rzeką Utratą.
    Słuchacze będą zadawać pytania i konfrontować swoje poglądy, a mogą one być bardzo kontrowersyjne – jak to wśród Polaków bywa.

    Zapraszam o godz. 19 do Domu Kultury przy ul Hubala

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.