Nowa inicjatywa filmowa w Pruszkowie

W czwartek Stowarzyszenie Forum Pruszków zainauguruje nowy cykl filmowy pod nazwą „Kino w Pawilonie”. Wydarzenia mają odbywać się co tydzień.

Szykuje się nam filmowa gratka w częstym wydaniu i dla wielu pruszkowian o krok od domu. W Kawiarni Pawilon przy pętli na Osiedlu Staszica w każdy czwartek będzie emitowany film w ramach „Kina w Pawilonie”. Inicjatorem jest Stowarzyszenie Forum Pruszków, znane z organizacji Pruszkowskiego Klubu Filmowego w MOK-u.

Film, jaki zostanie wyświetlony 11 grudnia, to „Życie Pi”. Produkcja amerykańsko-brytyjsko-tajwańska weszła do polskich kin blisko dwa lata temu. Obraz Ang Lee jest ekranizacją powieści Yanna Martela. Pokazuje historię Pi Patela, który ratuje się z katastrofy morskiej. Na łodzi ratunkowej zostaje razem z hieną, orangutanem, zebrą i tygrysem.

Początek projekcji filmu zaplanowano w czwartek na godz. 20.00. Przypominamy miejsce – Kawiarnia Pawilon przy al. Wojska Polskiego 52.

To nie koniec filmowych atrakcji w tym tygodniu. W niedzielę o godz. 16.00 w tym samym miejscu rozpocznie się cykl „Dziecięce Kino w Pawilonie”. Organizatorzy szykują dla rodziców i dzieci filmową niespodziankę.

Obu wydarzeniom patronuje portal Regio-Media.

Źródło fot.: filmweb.pl

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Dwa amerykańskie hity filmowe Dwa amerykańskie hity filmowe
Plan filmowy w pruszkowskim Pawilonie Plan filmowy w pruszkowskim Pawilonie
Najbliższe seanse filmowe Najbliższe seanse filmowe
Ciekawa komedia w Pawilonie Ciekawa komedia w Pawilonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.