„Jak wspierać dziecko w trudnych sytuacjach”

Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej organizuje szkolenie dla rodziców dzieci z trudnościami w nauce. Są jeszcze wolne miejsca.

Zajęcia będą odbywać się w grupach maksymalnie 15-osobowych w Dziale Wspierania Rodziny ŚOPS przy ul. Grodziskiej 31. Poprowadzą je trenerzy z Pracowni Aktywnego Działania „Półpiętro”.

Na warsztaty składają się dwa spotkania trwające po 2,5 godziny każde. Pierwsze spotkanie pierwszej grupy odbędzie się już w czwartek o godz. 17.30. Drugie o tej samej porze 16 grudnia. Spotkania drugiej grupy przewidziano na 17 i 18 grudnia. Godzina rozpoczęcia jest taka sama.

Celem szkolenia jest pokazanie rodzicom sposobów wpierania dzieci w trudnych sytuacjach, zwłaszcza związanych z kłopotami w nauce. Warsztaty mogą też być podłożem do wzmocnienia relacji rodzic-dziecko.

Organizatorzy informują, że są jeszcze wolne miejsca. Zapisy odbywają się w Dziale Wspierania Rodziny ŚOPS w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31. Można zadzwonić pod numer tel. (22) 729 63 11 lub napisać na adres e-mail: swietlica.grodziska@brwinow.pl.

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Gmina dofinansuje bilety dużej rodzinie Gmina dofinansuje bilety dużej rodzinie
Darmowe porady prawne w Pruszkowie Darmowe porady prawne w Pruszkowie
Specjalna oferta dla seniorów Specjalna oferta dla seniorów
Kolejny cykl lekcji komputerowych dla seniorów Kolejny cykl lekcji komputerowych dla seniorów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.