I Ty możesz przygotować paczkę

Każdy może wspomóc akcję „Paczka dla kombatantów ze Lwowa”. W dwóch brwinowskich szkołach zbiórka darów prowadzona będzie do 4 grudnia.

Od siedmiu lat przed świętami Bożego Narodzenia organizowana jest akcja „Paczka dla kombatantów ze Lwowa” przez obwód warszawski Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość przy współpracy ze szkołami. Nie inaczej jest w tym roku. Zbiórka żywności i datków prowadzona będzie do 4 grudnia w Zespole Szkół nr 1 oraz Zespole Szkół ogólnokształcących w Brwinowie.

Akcja polega na zebraniu artykułów żywnościowych takich jak ryż, kasza, mąka, cukier, olej, makaron, konserwy mięsne, ananasy w puszce, kostki rosołowe, czekolada, ptasie mleczko, ciastka, kawa rozpuszczalna, herbata lub przekazaniu kwoty pieniężnej. Wszystkie dary będą przewiezione przez przedstawicieli młodzieży wraz z wychowawcami  do Lwowa, gdzie we współpracy z konsulatem polskim przekazują w okresie świątecznym kombatantom i ich rodzinom.

Co istotne każdy może pomóc. Wszyscy mieszkańcy Brwinowa, którzy chcą wesprzeć akcję, mogą przyjść do recepcji ZS nr 1 w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11 do 4 grudnia.

Źródło fot.: Stowarzyszenie Odra-Niemen

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!
ZTM zawiesza linię ZS1 ZTM zawiesza linię ZS1
Tworzenie świec z prawdziwego wosku Tworzenie świec z prawdziwego wosku
Prawie wszystkie urzędy zamknięte w Wigilię Prawie wszystkie urzędy zamknięte w Wigilię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.