Ostatnie „Spotkanie z pasjami”

W czwartek, 4 grudnia, odbędzie ostatnie spotkanie w ramach II edycji projektu Fundacji Orange „Spotkanie z pasjami”. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Grochola.

Katarzyna Grochola to polska pisarka, która pasję tworzenia miała już od dzieciństwa. Podczas spotkania z seniorami opowie o zamiłowaniu do pisarstwa i innych swoich pasjach. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania.

„Spotkanie z pasjami” to cykl wirtualnych spotkań, na które zaproszeni są wszyscy seniorzy. Celem projektu jest aktywizacja seniorów, sprawianie by wyszli z domu i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym, by nawiązali nowe znajomości. Pomysłodawcą tego ogólnopolskiego projektu jest Fundacja Orange, która w 2013 roku uzyskała grant z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ten sposób zrodził się pomysł. Dzięki niemu seniorzy mogą dzielić się własną wiedzą i doświadczeniami z innymi.

Spotkanie, które odbędzie się 4 grudnia o godz. 11.00 w Bibliotece Głównej w Piastowie, przy ul. Warszawskiej 24 będzie ostatnim w drugiej edycji projektu. Wstęp wolny.

Źródło fot.: Oficjalna strona internetowa Katarzyny Grocholi

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Muzyczne spotkanie z pasjami Muzyczne spotkanie z pasjami
Fotografia w „Spotkaniu z pasjami” Fotografia w „Spotkaniu z pasjami”
Narodowe Czytanie „Trylogii” Narodowe Czytanie „Trylogii”
Kolejne „Spotkanie z pasjami” Kolejne „Spotkanie z pasjami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.