Będzie debata w Pruszkowie i może w Piastowie

Przed drugą turą wyborów o fotel prezydenta miasta w Pruszkowie odbędzie się debata. Obie strony wyraziły chęć spotkania. Być może debata zostanie zorganizowana także w Piastowie.

W Pruszkowie o fotel prezydenta miasta walczą urzędujący Jan Starzyński z Samorządowego Porozumienia Pruszkowa oraz Maksym Gołoś z Prawa i Sprawiedliwości. [zobacz wyniki] W środę PiS zaproponował przeprowadzenie debaty. W czwartek obóz Starzyńskiego potwierdził chęć bezpośredniej konfrontacji.

Pismo Prawa i Sprawiedliwości publikowaliśmy tutaj, natomiast odpowiedź Jana Starzyńskiego prezentujemy poniżej. W odpowiedzi na wątpliwości niektórych czytelników zapewniamy, że pisma są autentyczne. Zostały zeskanowane i przesłane pocztą elektroniczną.

W czwartek przed południem odbyła się rozmowa przedstawicieli obu sztabów wyborczych. Ustalono, że debata odbędzie się w poniedziałek, wtorek lub środę. Spotkanie w formie otwartej ma potrwać około półtorej godziny.

Chęć przeprowadzenia debaty przed drugą turą wyraziło Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Pruszkowskiego. Moderatorem miałaby być osoba bezpartyjna, niezwiązana z miastem.

[poll id="13"]

FOPPP zaproponowało przeprowadzenie debaty również w Piastowie. Stosowne pisma stowarzyszenie wysłało zarówno do obozu Grzegorza Szuplewskiego, jak i do ekipy Ewy Borodzicz.

Podczas debaty w Pruszkowie i ewentualnej w Piastowie będą odczytywane pytania od mieszkańców. Każdy może przesłać swoją propozycję na adres e-mail FOPPP: ngo.pruszkow@gmail.com.

Pismo Jana Starzyńskiego do Maksyma Gołosia:

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Sprostowanie ws. granic obwodu w Piastowie Sprostowanie ws. granic obwodu w Piastowie
Wybory uzupełniające do Rady w Piastowie Wybory uzupełniające do Rady w Piastowie
Kolejne zaprzysiężenia włodarzy Kolejne zaprzysiężenia włodarzy
Starzyński złożył ślubowanie Starzyński złożył ślubowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.