PiS zaproponowało debatę Starzyńskiemu

W środę Prawo i Sprawiedliwość złożyło w Urzędzie Miasta propozycję zorganizowania debaty przed drugą turą wyborów na prezydenta Pruszkowa. Maksym Gołoś czeka na odpowiedź Jana Starzyńskiego.

We wtorek informowaliśmy o wynikach głosowania 16 listopada. Pierwszą turę wygrał obecny prezydent Jan Starzyński, który uzyskał 43 proc. głosów. To oznacza, że odbędzie się druga tura. Rywalem w niej będzie drugi w głosowaniu Maksym Gołoś z PiS-u. Wybrało go blisko 24 proc. spośród tych, którzy poszli do urn.

W środę PiS zaproponował przeprowadzenie debaty przed decydującym głosowaniem. Poniżej zamieszczamy pełną treść pisma, które trafiło do pruszkowskiego urzędu, a które PiS przesłało do nas drogą elektroniczną.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Sprostowanie ws. granic obwodu w Piastowie Sprostowanie ws. granic obwodu w Piastowie
Wybory uzupełniające do Rady w Piastowie Wybory uzupełniające do Rady w Piastowie
Kolejne zaprzysiężenia włodarzy Kolejne zaprzysiężenia włodarzy
Starzyński złożył ślubowanie Starzyński złożył ślubowanie

3 Odpowiedzi

  1. To on w końcu nazywa się Konrad Gołoś czy Maksym Gołoś, bo już nie wiem :/

  2. Cytuję: „Poniżej zamieszczamy pełną treść pisma, które trafiło do pruszkowskiego urzędu, a które PiS przesłało do nas drogą elektroniczną”

    A na tym piśmie figuruje pieczęć Sekretariatu UM kwitująca odbiór pisma oraz odręczna parafka osoby przyjmującej. Czego to teraz nie da się dokonać przez internet… albo wcisnąć ciemnemu ludowi :)

  3. leo, czytanie ze zrozumieniem. Pismo papierowe poszlo do UM a wersja elektroniczna do regio-media.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.