„Wytwórnia” narkotyków zamknięta

Kolejny zatrzymany za posiadanie narkotyków i innych zabronionych substancji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

24-letni mężczyzna, który w domu miał prawdziwy arsenał różnych substancji niedozwolonych, wpadł w ręce policji. Wszystko zaczęło się od kolegi, któremu jak twierdził pożyczył samochód, a który wzbudził zainteresowanie policjantów, ponieważ złamał przepisy ruchu drogowego. Zatrzymany kierowca był bardzo nerwowy. Na pomoc koledze wyszedł właśnie 24-latek twierdząc, że samochód jest jego. Na swoją niekorzyść szybko chciał „pozbyć” się funkcjonariuszy.

W toku dalszego postępowania policjanci weszli do domu mężczyzny, gdzie znaleźli m.in. marihuanę, amfetaminę oraz substancje mogące służyć do wytwarzania dopalaczy. Poza tym zauważono wagi, młynki oraz torebki foliowe z zapięciem strunowym. Na domiar złego 24-letni mieszkaniec Piastowa miał przy sobie telefon, który był poszukiwany jako utracony w wyniku rozboju.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających w znacznej ilości, za co sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło fot.: KPP w Pruszkowie

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Napad na bank w Pruszkowie Napad na bank w Pruszkowie
Złodziej z Pruszkowa w Michałowicach Złodziej z Pruszkowa w Michałowicach
Policja wzmoży swoje działania Policja wzmoży swoje działania
Spokojny długi weekend Spokojny długi weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.