Wciąż wiele wyborczych niewiadomych

W Pruszkowie, Michałowicach i Piastowie będzie druga tura wyborów na prezydenta, burmistrza i wójta. Ponownie do urn pójdziemy 30 listopada.

Z nieoficjalnych wyników wiemy, że w Pruszkowie, Piastowie i Michałowicach trzeba będzie przeprowadzić drugą turę wyborów na prezydenta, burmistrza i wójta. W Pruszkowie obecny prezydent Jan Starzyński (Samorządowe Porozumienie Pruszkowa) uzyskał 44 proc. głosów i zmierzy się z Maksymem Gołosiem (PiS), na którego głosowało 23 proc. wyborców. W Piastowie stanowisko stracił Marek Kubicki (PO). W drugiej turze zmierzy się Ewa Borodzicz (PiS) i Grzegorz Szuplewski (Nasz Piastów – Wspólnota Samorządowa). W Michałowicach natomiast o stanowisko wójta powalczy obecny wójt Krzysztof Grabka (Przyszłość Gminy) i Paweł Rajski (Wierni Mieszkańcom).

W Brwinowie Arkadiusz Kosiński już w pierwszej turze zapewnił sobie kolejną kadencję na stanowisku burmistrza.

Przypomnijmy, że wciąż to są nieoficjalne wyniki. Państwowa Komisja Wyborcza zmaga się z problemami informatycznymi, dlatego nie ma także oficjalnych wyników do rad miejskich, powiatu i sejmików wojewódzkich.

Frekwencja na godz. 17.30 w Brwinowie wyniosła blisko 41 proc., w Michałowicach 43 proc., w Piastowie 33 proc., a w Pruszkowie 34 proc.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: 

Podobne wiadomości:

Sprostowanie ws. granic obwodu w Piastowie Sprostowanie ws. granic obwodu w Piastowie
Wybory uzupełniające do Rady w Piastowie Wybory uzupełniające do Rady w Piastowie
Kolejne zaprzysiężenia włodarzy Kolejne zaprzysiężenia włodarzy
Starzyński złożył ślubowanie Starzyński złożył ślubowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.