Najtrudniejszy mecz Lidera, ale zwycięski

PTS Lider Pruszków w środę rozegrał najtrudniejszy, jak do tej pory mecz w tym sezonie. Mimo wysoko postawionej poprzeczki podopieczne Jacka Rybczyńskiego ograły NLO nr 71 SMS PZKosz Łomianki 73:67.

Na pruszkowskim parkiecie spotkały się dwa niepokonane zespoły. Było to widać w pierwszych minutach meczu. Dopiero po pewnym czasie gospodynie wypracowały wyraźniejszą przewagę.

Kolejne partie znów były wyrównane, ale Liderkom udawało się utrzymać prowadzenie. Kryzys pruszkowskiego zespołu nastąpił w ostatniej części gry. Wówczas pałeczkę przejęły przyjezdne. Drużynie z Łomianek udało się zminimalizować straty, przez co wynik był sprawą otwartą do ostatnich akcji. Na szczęście w decydującym momencie zawodniczki z Łomianek pudłowały w rzutach osobistych. Liderkom udało się utrzymać prowadzenie i wygrać ostatecznie 73:67.

Niewątpliwie było to najtrudniejsze wyzwanie dla Lidera w tym sezonie. Wcześniej pruszkowianki gładko ogrywały swoje rywalki.

Na kolejny mecz PTS Lider pojedzie do hali przy ul. Konwiktorskiej 6. Tam w niedzielę o godz. 19.30 zmierzy się z rezerwami SKK Polonia.

PTS Lider Pruszków – NLO nr 71 SMS PZKosz Łomianki 73:67 (24:14, 14:13, 16:15, 19:25)
Lider: Kamila Petryka 17, Klaudia Babecka 15, Daria Doga 11, Katarzyna Agnieszczak 10, Anna Karasek 7, Katarzyna Dąbrowska 5, Jolanta Nowocin 3, Maja Stachura 3, Katarzyna Miłobędzka 2
NLO nr 71 SMS PZKosz: Weronika Nowakowska 18, Julia Niemojewska 16, Karolina Podkańska 13, Karolina Stawińska 7, Paulina Zając 6, Ewa Bacik 3, Pola Dmochewicz 2, Anna Makurat 2, Natalia Ryng 0

Źródło fot.: PTS Lider Pruszków

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Przełamanie Liderek w walce o I ligę Przełamanie Liderek w walce o I ligę
Znów porażka Liderek Znów porażka Liderek
Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw! Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw!
Pierwsza w sezonie porażka Lidera Pierwsza w sezonie porażka Lidera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.