Kolejny dzień utrudnień na kolei

Po raz kolejny pasażerowie pociągów KM i SKM muszą uzbroić się w cierpliwość. Awarii uległa sieć trakcyjna na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki.

Tuż po godz. 12.00 w czwartek 25 września awarii uległa sieć trakcyjna na odcinku Pruszków – Grodzisk Mazowiecki. Według komunikatów Kolei Mazowieckich opóźnienia mogły sięgać 20-60 minut. W związku z utrudnieniami wprowadzono wzajemne honorowanie biletów na przejazd pociągiem KM we wszystkich pociągach na sieci WKD. Część pociągów KM została odwołana, bądź kończyły bieg na stacjach pośrednich.

Według oficjalnych komunikatów awaria została usunięta ok. godz. 13.20 i rozpoczęto przywracanie rozkładowej organizacji ruchu pociągów. Jednocześnie zaznaczono, że opóźnienia do końca doby mogą utrzymywać się na poziomie 30-60 minut.

Czytelnik Jarosław potwierdza te opóźnienia będąc na stacji Warszawa Śródmieście ok. godz. 22.00. Informuje wręcz, że sięgają one nawet 120 minut, czego potwierdzeniem jest przesłane przez niego zdjęcie, wskazujące wykaz pociągów aktualnie opóźnionych w kierunku zachodnim.

Źródło fot.: Czytelnik Jarosław

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.