Kolejami Mazowieckimi z darmowym kuponem

W poniedziałek 22 września w pociągach Kolei Mazowieckich będzie można podróżować bezpłatnie. Poza strefą wspólnego biletu trzeba jednak będzie mieć specjalny kupon.

Okazją do bezpłatnych przejazdów będzie Dzień Bez Samochodu organizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Szerzej pisaliśmy o tym pod koniec sierpnia. [czytaj więcej]

W poniedziałek 22 września w komunikacji organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego nie będzie trzeba mieć biletu. Darmowy przejazd gwarantują również Koleje Mazowieckie. W tym jednak przypadku poza strefą wspólnego biletu trzeba będzie mieć specjalny kupon.

Kupon „Dzień bez samochodu w Kolejach Mazowieckich” będzie do pobrania w kasach, ze strony mazowieckie.com.pl, na urządzenia mobilne jako kod 2D z plakatów w gablotach oraz w biletomatach. Dlaczego jednak jest potrzebny?

- Jest to dokument obejmujący ubezpieczenie podróżnego. Będzie funkcjonował jako bilet z ulgą 100 proc. – wyjaśniła nam Jolanta Maliszewska z biura rzecznika prasowego Kolei Mazowieckich.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.