Ulica Powstańców rozkopana do 11 sierpnia

Od kilku dni ul. Powstańców w Pruszkowie jest rozkopana. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st Warszawie S.A. przeprowadza modernizację kolektora sanitarnego.

Kierowcy przejeżdżający ul. Powstańców w Pruszkowie na odcinku od ul. Plantowej do ul. Akacjowej muszą liczyć się z utrudnieniami. Od kilku dni prowadzone są bowiem wykopy. Na szczęście utrudnienia nie są duże, ponieważ wykonawca prac zadbał o przejezdność ulicy w obu kierunkach. Wykonano tymczasowy pas ruchu z istniejącego do tej pory trawnika, który zastąpiono płytami.

Za wykopy odpowiedzialne jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st Warszawie S.A., które przeprowadza modernizację kolektora sanitarnego.

- Trwa modernizacja 200-metrowego odcinka kolektora sanitarnego. W związku z prowadzonymi robotami zachowana jest przejezdność ulicy w obu kierunkach, a odbiór ścieków od mieszkańców będzie odbywał się bez żadnych utrudnień. – poinformowała Marzena Wojewódzka, rzecznik prasowy MPWiK w Warszawie.

Przeprowadzane prace polegają na wkładaniu nowych elementów wykonanych z żywicy poliestrowej do starego wysłużonego kolektora. Według planu inwestycji prace powinny zakończyć się do 11 sierpnia.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Kontrapas rowerowy po remoncie ulicy Kontrapas rowerowy po remoncie ulicy
Awaria wodociągowa w kilku miejscowościach Awaria wodociągowa w kilku miejscowościach
Będzie mniej awarii wodociągowych? Będzie mniej awarii wodociągowych?
Znowu zabraknie wody Znowu zabraknie wody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.