Spotkanie o relacjach pomiędzy rodzeństwem

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z cyklu warsztatów dla rodziców i dzieci w Komorowie. Jego tematem będą relacje panujące pomiędzy rodzeństwem.

Rozmowa podczas warsztatów pozwoli odpowiedzieć na kilka pytań: jaki wpływ na osobowość dziecka ma pozycja w rodzeństwie, jak rodzice mogą wspierać przyjacielskie relacje pomiędzy swoimi dziećmi, jak jednocześnie wspierać indywidualne potrzeby każdego z nich oraz jak radzić sobie z rywalizacją swoich pociech.

Na warsztaty zaproszone są całe rodziny, ale dzieci nie będą przeszkadzać w dyskusji. W tym czasie spędzą czas w ogrodzie, m.in. na mini placu zabaw. Poza tym będą miały okazję do uczestniczenia w zajęciach plastycznych pożytecznych dla rozwoju ich organizmów.

Częścią wspólną będzie podwieczorek. Organizatorom zależy, aby uczestnicy przynieśli jakiś owoc lub np. samodzielnie upieczone ciasteczka. To powoduje stworzenie rodzinnej, ciepłej atmosfery oraz uczy dzieci dzielenia się z innymi.

Warsztaty odbędą się w sobotę 14 czerwca o godz. 16.30 przy ul. Granickiej 7 w Komorowie. Na zajęcia są prowadzone zapisy pod numerem tel. 600 518 994 lub mailowo: c.r.w.komorow@gmail.com. Koszt dla rodziny to 15 zł.

Portal Regio-Media jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Pożar domu w Komorowie Pożar domu w Komorowie
Brak prądu w dwóch gminach Brak prądu w dwóch gminach
Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach
Tworzenie świec z prawdziwego wosku Tworzenie świec z prawdziwego wosku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.