Wybierz zasłużonego dla powiatu

Każdy z nas może mieć swój udział w przyznaniu medalu „Zasłużonego dla Powiatu Pruszkowskiego”. Ruszyło przyjmowanie wniosków.

Okolicznościowy medal „Zasłużony dla Powiatu Pruszkowskiego” został ustanowiony cztery lata temu przez Radę Powiatu Pruszkowskiego w celu uczczenia XX-lecia samorządu terytorialnego w Polsce. Przyznawany jest w dziewięciu kategoriach, takich jak przyjaciel Powiatu Pruszkowskiego, działalność społeczna, bezpieczeństwo, kultura, sport, oświata i edukacja, administracja, zdrowie i młody talent.

Medal przyznaje Kapituła Medalu Okolicznościowego na podstawie wniosków. W jej skład wchodzą osoby, którym przyznano taki medal w poszczególnych kategoriach. W przypadku rezygnacji, bądź śmierci członka Kapituły, jej skład uzupełniany jest o kolejną osobę wyróżnioną Medalem w danej kategorii.

Specjalne wnioski o przyznanie medalu mogą składać jednostki samorządowe, organizacje społeczne, zawodowe, gospodarcze, polityczne, związki i stowarzyszenia z terenu powiatu oraz 30-osobowe grupy mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego, a także wyróżnieni medalem w minionych latach. Wnioski przyjmowane są do 30 czerwca 2014 r. w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, przy ul. Drzymały 30 (III piętro, pok. 318) w godzinach pracy urzędu.

Źródło fot.: mazowieckie.pl

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Nowy wydział w starostwie Nowy wydział w starostwie
Starosta Sipiera po małym tournee Starosta Sipiera po małym tournee
Prawie wszystkie urzędy zamknięte w Wigilię Prawie wszystkie urzędy zamknięte w Wigilię
Zmiana władzy w powiecie? Zmiana władzy w powiecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.