Warsztaty: jak nie kłócić się z dzieckiem?

W najbliższą sobotę w Komorowie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach warsztatów dla rodziców i dzieci. Tematem będzie umiejętność rozmawiania i budowania relacji z dzieckiem, by nie utracić więzi, gdy stanie się ono nastolatkiem.

Na warsztaty zaproszony jest każdy rodzic z dzieckiem. Organizuje je Centrum Rozwoju Rodziny w Komorowie. Jego animatorzy opowiedzą, co robić, aby nie utracić więzi z dzieckiem, aby relacja nieustannie wzrastała.

- Wszyscy rodzice kochają swoje dzieci i wszystkie dzieci pragną kochać swoich rodziców. Mimo tego, często w rodzinach zdarzają się takie relacje, że najbliższe sobie osoby stają się sobie pozornie obce, a nieraz wręcz wrogie. Nie musi tak być – przekonuje Anna Goleniewska z Centrum Rozwoju Rodziny.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 16.30 w Komorowie przy ul. Granickiej 7. Obowiązują zapisy do czwartku. Można napisać e-maila na adres c.r.w.komorow@gmail.com lub zadzwonić: 600 518 994. Koszt 15 zł od całej rodziny.

Organizatorzy zachęcają do przyniesienia na warsztaty jakiegoś smakołyka na podwieczorek, który odbędzie się po zakończeniu zajęć.

Portal Regio-Media jest patronem medialnym warsztatów dla rodziców i dzieci.

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Pożar domu w Komorowie Pożar domu w Komorowie
Brak prądu w dwóch gminach Brak prądu w dwóch gminach
Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach
Tworzenie świec z prawdziwego wosku Tworzenie świec z prawdziwego wosku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.