Wreszcie nowy rozkład linii nr 1

Po długim oczekiwaniu i wielu głosach protestu wreszcie linia nr 1 w Pruszkowie zyska nowy rozkład jazdy. Ma on być dostosowany do aktualnego kursowania pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

Nowy rozkład „jedynki” będzie obowiązywał od środy. Ilość kursów będzie podobna, ale mają być one bardziej dostosowane do pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

Nowy rozkład jest dostępny w naszym NIEZBĘDNIKU.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: 

Podobne wiadomości:

Zmiana w pruszkowskiej komunikacji Zmiana w pruszkowskiej komunikacji
Komunikacja pruszkowska i PKS w święta Komunikacja pruszkowska i PKS w święta
Linie nr 4 i 5 będą połączone? Linie nr 4 i 5 będą połączone?
Specjalne rozkłady na Wszystkich Świętych Specjalne rozkłady na Wszystkich Świętych

Jedna Odpowiedź

  1. Dla kogo jest nowy rozkład linii 1? Chyba nie dla dojeżdżających do pracy lub do szkół z osiedla Staszica do dworca PKP i dalej w kierunku Warszawy lub Grodziska Maz. Kpiną jest ustalenie częstotliwości kursów w godzinach szczytu co 30 minut, zamiast dotychczasowej częstotliwości co 15 minut, i to w obu kierunkach, również z dworca pkp w kierunku osiedla. Paranoją jest jeden kurs po 17-ej, kiedy wraca po pracy najwięcej ludzi. Dobrze, że mamy już lato i wysokie dodatnie temperatury zachęcające do spacerów na dworzec zamiast oczekiwać po 30 lub 40 minut na autobus, aby dostać się na dworzec lub do domu. W zamian za to mamy kursy co 20 minut po 20-ej lub 21-ej, zapewne wygodne dla tych, którzy muszą dojechać na nocną zmianę. Ile osób z pociągów KM lub SKM zmieści się do jednego autobusu linii1? Wnioskuję o przywrócenie rozkładu jazdy sprzed 22.01.2014 r. z częstotliwością co 15 minut w godzinach szczytu. Jeździmy bowiem nie tylko pociągami SKM, które i tak są już zatłoczone, ale także pociągami Kolei Mazowieckich. Autorów nowego rozkładu (zza biurka w Pruszkowie) proszę o refleksje i przywrócenie tego co było dobre dla większości i sprawdzone w praktyce. Dobrze byłoby poznać autorów tego pomysłu i zmienionego rozkładu z nazwiska, wszak wybory samorządowe już wkrótce. Z poważaniem;
    Karol-codziennie dojeżdżający i wracający z pracy autobusem linii 1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.