Sylwestrowe zmiany w komunikacji

W noc sylwestrową organizatorzy komunikacji miejskiej ułatwią podróż do domu. Po zabawie w stolicy będzie można wrócić pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

ZTM uruchomi dwa nocne połączenia SKM z Warszawy Wschodniej do Pruszkowa. Pierwszy pociąg wyruszy o godz. 1.13, drugi godzinę później. Szczegóły [tutaj] Dodatkowo o godz. 0.53 z Warszawy Wschodniej w stronę zachodnią wyruszy pociąg Kolei Mazowieckich.

Ułatwieniem będzie również zwiększona częstotliwość autobusu nocnego linii N85.

Zmiany nastąpią również przed północą. W godz. 23.50 – 0.25 odcinek kolejowy pomiędzy Warszawą Centralną i Warszawą Wschodnią zostanie całkowicie zamknięty ze względów bezpieczeństwa. W okolicy Stadionu Narodowego odbędzie się wtedy pokaz sztucznych ogni.

Trzeba pamiętać, że pociąg SKM wyruszający z Pruszkowa o godz. 22.54 zostanie skierowany przez Warszawę Centralną z pominięciem Ochoty, Śródmieścia, Powiśla i Stadionu. Ta sama zasada dotyczy pociągu Kolei Miejskich, który z Brwinowa rusza o godz. 23.14. Natomiast pociąg Kolei Mazowieckich, rozpoczynający trasę o godz. 23.26 z Warszawy Wschodniej, tej nocy w ogóle nie wyjedzie.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , , , ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Zmiany przystankowe na linii ZS1 Zmiany przystankowe na linii ZS1
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.