Zmiana trasy autobusu w Piastowie

Od nowego roku lokalna linia autobusowa w Piastowie będzie miała zmienioną trasę. Spowoduje to korektę w rozkładzie jazdy.

Zmiana trasy dotyczy północno-wschodniej części Piastowa. Obecnie autobusy linii P-1 skręcają z ul. Warszawskiej w ul. Orła Białego. Od 2 stycznia wjadą w tę część miasta wcześniej, w al. Krakowską. Następnie dojadą do granicy i skręcą w prawo w ul. Błońską i dalej Wrzosową, a do centrum wrócą ulicami Północną i Orła Białego.

W związku z tą zmianą oczywistą kwestią jest likwidacja niektórych przystanków i utworzenie nowych. Dokładne usytuowanie przystanków i trasa przejazdu znajduje się na poniższym planie.

Kolejną zmianą są godziny odjazdów autobusu. W nowym rozkładzie został obcięty jeden kurs. Autobusy będą kursować nieco rzadziej, ale ostatni wyruszy na ulice miasta o godz. 20.30, czyli godzinę później niż obecnie.

Nowy rozkład jazdy jest dostępny w naszym NIEZBĘDNIKU.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: 

Podobne wiadomości:

Ważna ulica w Piastowie otwarta Ważna ulica w Piastowie otwarta
Poważne utrudnienia w Piastowie Poważne utrudnienia w Piastowie

Jedna Odpowiedź

  1. W godzinach szczytu powinny jeździć częściej. Około godziny 16 – 50minutowa przerwa to porażka,. Wiem, że o tej porze jeździ dużo osób odbierających dzieci z przedszkola, podjeżdząjących do domów ze stacji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.