Świąteczne zmiany komunikacyjne

W okresie świąteczno-noworocznym gminy Pruszków i Brwinów wprowadzają zmiany w kursowaniu lokalnych autobusów. Również Szybka Kolej Miejska będzie miała korektę rozkładu jazdy.

We wtorek, w dzień Wigilii Bożego Narodzenia, autobusy komunikacji w gminie Brwinów będą kursowały krócej. Ostatni autobus z Brwinowa w stronę Rokitna wyruszy o godz. 17.42. Z kolei do Żółwina i Owczarni ostatni raz będzie można pojechać o godz. 18.37. Tak samo komunikacja zostanie zorganizowana w ostatni dzień roku.

Na zmiany wigilijne nie zdecydował się urząd w Pruszkowie. Natomiast trzeba będzie baczniej sprawdzać rozkład w tym mieście pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. 25 i 26 grudnia autobusy linii nr 1 będą jeździć zgodnie z rozkładem świątecznym. Taki rozkład będzie jednak obowiązywał także w piątek 27 i sobotę 28 grudnia. Pozostałe linie zostaną zawieszone na dni świąteczne oraz Nowy Rok, natomiast w piątek 27 grudnia będą kursować zgodnie z rozkładem sobotnim.

Zmiany dotyczą również pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Już od 24 grudnia będą one jeździć tak, jak w niedziele i święta. Podobnie rzecz będzie się miała w sobotę 28 grudnia.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Zmiana w pruszkowskiej komunikacji Zmiana w pruszkowskiej komunikacji
Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.