Mieszkańcy wyróżnieni za piękne balkony

W środę został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy balkon na części A osiedla Staszica i osiedlu Prusa. Organizatorzy nie wyłonili zwycięzcy, a wyróżnienia otrzymało 25 osób.

- Wybór był zbyt trudny, stąd nie przyznaliśmy pierwszych trzech miejsc – powiedzieli organizatorzy na spotkaniu z mieszkańcami osiedla Staszica cz. A i os. Prusa.

Wyróżnione zostały 23 balkony i 2 ogródki. W ciągu dwóch dni zrobiono kilkaset zdjęć. Z nich wyłoniono około 70, które przeszły do decydującego głosowania. Ostatecznego wyboru dokonała Rada Osiedla.

- Zdjęcia wykonaliśmy w upalne lipcowe dni. Można ich było zrobić jeszcze więcej. Wybór był bardzo duży – powiedział autor zdjęć.

Tegoroczna edycja była czwartą w historii miejscowej administracji. Organizatorzy podkreślają, że z roku na rok ilość pięknie udekorowanych balkonów rośnie. Akcja przynosi więc efekty.

W naszym serwisie GALERIA można obejrzeć większość wyróżnionych balkonów i ogrodów. Niestety z przyczyn technicznych nie możemy pokazać wszystkich. [zobacz]

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Kolejny film dla dzieci w Pruszkowie Kolejny film dla dzieci w Pruszkowie
Linie nr 4 i 5 będą połączone? Linie nr 4 i 5 będą połączone?
Brak wody w Pruszkowie i Komorowie do nocy Brak wody w Pruszkowie i Komorowie do nocy
Awaria usunięta, ciśnienie wody przywrócone Awaria usunięta, ciśnienie wody przywrócone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.