Wspólny bilet na cały kolejny rok

Formuła wspólnego biletu ZTM-KM-WKD będzie obowiązywać również w 2014 roku – ogłosił w piątek Zarząd Transportu Miejskiego. W najbliższym czasie mają zostać podpisane stosowne umowy.

Ku uciesze władz samorządowych i mieszkańców aglomeracji warszawskiej wspólny bilet zostanie przedłużony. W piątek ZTM ogłosił sukces w rozmowach z Kolejami Mazowieckimi. Na portalu „tvnwarszawa.pl”, czytamy dodatkowo, że wspólny bilet niezmiennie będzie obowiązywać także w pociągach Warszawskiej Kolej Dojazdowej na odcinku od Opaczy do Warszawy Śródmieście.

Wygląda na to, że tym razem uda się uniknąć przepychanek samorządów podwarszawskich z ZTM. Przypomnijmy, że poprzednie porozumienie zostało podpisane pod koniec czerwca, po półrocznym serialu wzajemnych oskarżeń i insynuacji.

Dzięki formule wspólny bilet podróżni posiadający bilet ZTM od dobowego wzwyż mogą korzystać z usług Kolei Mazowieckich w granicach pierwszej lub drugiej strefy. Mogą także jechać w pociągach WKD pomiędzy Opaczą i Warszawą Śródmieście. W pociągach KM i WKD są honorowane uprawnienia do przejazdów ulgowych i bezpłatnych, zgodnie z zasadami obowiązującymi w warszawskiej komunikacji miejskiej.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Zmiany przystankowe na linii ZS1 Zmiany przystankowe na linii ZS1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.