WKD honoruje bilety Kolei Mazowieckich

Warszawska Kolei Dojazdowa do 14 grudnia będzie honorować wszystkie rodzaje biletów Kolei Mazowieckich na odcinku od Grodziska do Warszawy Śródmieście – poinformowały obie firmy.

Inicjatorem porozumienia są Koleje Mazowieckie, które borykają się z remontami na odcinku z Pruszkowa do Grodziska Mazowieckiego i od Żyrardowa do Radziwiłłowa Mazowieckiego. Przypomnijmy, że od tygodnia jest wyłączony jeden z torów pomiędzy Pruszkowem i Grodziskiem. Pociągi na tym odcinku jeżdżą wahadłowo.

Honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w pociągach WKD obowiązuje na odcinku od Grodziska Mazowieckiego Radońska do Warszawy Śródmieście. Ułatwienie potrwa do 14 grudnia, czyli do momentu wejścia w życie nowego rozkładu jazdy.

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich

Jedna Odpowiedź

  1. A dlaczego w związku z tym nie jest honorowany bilet sieciowy ZTM do Pruszkowa? Przecież większość osób wykupiła ten bilet właśnie ze względu na możliwość dojazdu KM. A teraz, kiedy KM nie wywiązują się z tej umowy (rozumiem, że nie do końca ze swojej winy), to pasażerowie są narażeni na dodatkowe koszty (zakup dodatkowego biletu z Opaczy), albo na wyjeżdżanie z co najmniej godzinną rezerwą czasową, żeby nie spóźnić się do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.