Biletomat włączony po czterech miesiącach

Wreszcie! Biletomat ZTM stojący w przejściu podziemnym przy dworcu PKP w Pruszkowie działa! Do jego uruchomienia potrzebne były aż cztery miesiące.

Biletomat ZTM stanął w przejściu podziemnym w Pruszkowie na początku czerwca. Od tego czasu nie można było jednak z niego korzystać. Został uruchomiony dopiero teraz.

- Tak długo trwały prace nad uzyskaniem pozwoleń niezbędnych do przyłączenia automatu biletowego do sieci energetycznej. Niestety proces zebrania wszystkich pozwoleń jest czasochłonny – wyjaśniła nam Magdalena Potocka z biura prasowego Zarządu Transportu Miejskiego.

Biletomat jest obsługiwany przez firmę Mennica Polska i jego funkcjonalność jest taka sama, jak inne tego operatora.

Zaletą nowego biletomatu jest jego dostępność 24 godziny na dobę. Wadą jednak miejsce, w którym stoi. Po pierwsze obok niego zawsze jest dużo ludzi, gdy przyjeżdża pociąg. Tłumy schodzą z obu stron, więc osoby chcące kupić bilet mogą mieć problem, żeby się do niego dostać. Chyba jeszcze gorszą kwestią jest, że to najniższe miejsce w przejściu podziemnym. Przy każdych opadach deszczu najpierw tam tworzą się kałuże.

- Miejsce to zostało wskazane przez administratora dworca. Operator automatu biletowego Mennica Polska nie otrzymał innej propozycji – poinformowała Potocka.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Zmiany przystankowe na linii ZS1 Zmiany przystankowe na linii ZS1
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.