Większość Gąsina bez prądu

W najbliższy czwartek większość mieszkańców Gąsina przez kilka godzin będzie pozbawiona prądu. Dzień później podobne utrudnienia wystąpią w Komorowie i Granicy.

Warszawski oddział firmy PGE Dystrybucja podał planowane wyłączenia prądu. Utrudnienia na większą skalę szykują się w czwartek na pruszkowskim Gąsinie oraz dzień później w Komorowie i Granicy. Wyłączenia są także planowane w Żółwinie, Michałowicach oraz Domaniewie i jego okolicach.

Utrudnienia są związane z pracami modernizacyjnymi na sieciach.

Plan wyłączeń prądu:

25 czerwca:
Żółwin – ul. Bażantów, Łąkowa, Kasztanowa, Klonowa, Nadarzyńska od Stadniny do nr 53 i przyległe (godz. 8.00 – 20.00)

26 czerwca:
Michałowice – Al. Jerozolimskie, ul. Spisaka, Jesionowa, Rumuńska, Świerkowa, Jaśminowa, Środkowa, Łąkowa, Dębowa, Ogrodowa, Lotnicza, Żytnia, Słoneczna i przyległe (godz. 9.00 – 15.00)

27 czerwca:
Pruszków – ul. Królowej Jadwigi, Inżynierska, Wiśniowa, Czereśniowa, Bagnista, Promyka, Radosna, Zbożowa, Bogumiły, Pływacka, Robotnicza, Przechodnia, Krzywdy-Rzewuskiego, Błońska, Morelowa, Winogronowa, Agrestowa, Żelazna, Wróbla, Słowicza, Gęsia, Fabryczna, Wierzbowa, Wąska, Syreny, Kowalska, Podmokła, Przechodnia, Kowalika, Kacza,
Wrzosowa, Szmaragdowa, Bursztynowa, Kaletnicza (godz. 8.00 – 15.00)

28 czerwca:
Domaniew i Domaniewek przy ulicach: Domaniew od nr 55a do nr 25 i 28 w Domaniewku, Domaniewek Brwinowski, Domaniewek Południowy (godz. 9.00 – 15.00)
Komorów / Granica – ul. Granicka, Nowowiejska, Sportowa, Okrężna, Nałkowskiej, Gościnna od Okrężnej do nr 8 i 19, Długa od nr 2 do 18 i od nr3 do 19, Sabały od nr 23 do 33, Modrzejewskiej od nr 2 do 10, Kraszewskiego od Sportowej do Okrężnej, Jodłowa 2, Szeroka 2, Pruszkowska od nr 2 do 20 i od nr 5 do 15, Warszawska 3A, 3-go Maja od WKD do nr 34b i do nr 45, Żeromskiego, Kredytowa, Kotońskiego 5, Zamoyskiego od nr 5 do nr 15 i od nr 6 do nr 18, Wiejska od nr 4 do nr 10, Sobieskiego 1, Spacerowa, Prusa, Kraszewskiego od 1 do 15, Nadarzyńska i przyległe (godz. 9.00 – 15.00)

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Wyłączą prąd w Michałowicach Wyłączą prąd w Michałowicach
Pożar domu w Komorowie Pożar domu w Komorowie
Przerwy w dostępie do elektryczności Przerwy w dostępie do elektryczności
Brak prądu w dwóch gminach Brak prądu w dwóch gminach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.