Pojedziesz „wukadką” na bilecie KM

Warszawska Kolej Dojazdowa będzie honorowała bilety Kolei Mazowieckich. Ułatwienie wejdzie w życie 10 maja.

O porozumieniu obu przewoźników poinformowała spółka Warszawska Kolej Dojazdowa na swojej stronie internetowej. Od 10 maja z ważnym biletem Kolei Mazowieckich będzie można skorzystać z pociągów popularnej „wukadki”. Udogodnienie to zostanie wprowadzone na odcinku z Warszawy Śródmieście do Pruszkowa.

Honorowanie biletów Kolei Mazowieckich przez Warszawską Kolej Dojazdową jest związane z budową stacji kolejowej Warszawa Ursus Niedźwiadek. Pisaliśmy o tym w połowie kwietnia. Ze względu na tę inwestycję będą występować znaczne utrudnienia w kursowaniu pociągów na linii średnicowej. Ułatwieniem w tej sytuacji będzie „wukadka”.

Porozumienie pomiędzy oboma przewoźnikami ma obowiązywać do końca budowy stacji w Ursusie.

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich

2 Odpowiedzi

  1. długookresowe ztm też?

  2. Hmmm… ciekawe jest to, że udogodnienie to będzie tylko na odcinku Warszawa-Pruszków… a co z Grodziskiem Maz? Czy nasze władze nic nie mogą zrobić ??? !!!!! ???? Pruszków ma już SKM, teraz WKD… Wstyd dla władz Grodziska. Bo nam grodziszczanom pozostaje tylko stanie na peronach i wyczekiwanie na odpowiedni pociąg, gdy do Pruszkowa odjeżdża ich w tym czasie kilka sztuk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.