Pociąg WKD ciągnął narciarza

Na serwisie youtube.com pojawił się film prezentujący „popis” jazdy na nartach za pociągiem WKD. Sprawą już zajęła się policja.

Informację o filmie otrzymaliśmy od jednego z czytelników. Szybko został zablokowany, ale zdążyliśmy zobaczyć, że jeden z mężczyzn przywiązał sznur do tylnej części stojącego na stacji pociągu WKD i wskoczył na ten pociąg. Drugi mężczyzna założył narty, chwycił sznur i jechał za pociągiem, gdy ten ruszył.

Pociąg z dodatkowym „wagonem” przejechał jedną stację. Mężczyźni jeszcze powtórzyli manewr na innym odcinku. Narciarz ruszył z Malich i znów przejechał jedną stację.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Warszawską Kolej Dojazdową. – Sprawa została zgłoszona do rozpoznania przez policję. Do czasu zakończenia czynności nie udzielamy w tym temacie żadnych wyjaśnień – powiedział nam rzecznik spółki Krzysztof Kulesza.

Przewoźnika zapytaliśmy również o zachowanie maszynisty. Czy nie widział sytuacji w tylnych lusterkach, czy są one źle ustawione? Kulesza nie chciał komentować tego wątku, ponieważ tym również mogą interesować się służby ścigania.

Źródło fot.: youtube.com

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Napad na bank w Pruszkowie Napad na bank w Pruszkowie
Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

7 Odpowiedzi

  1. Donieśliście? Naprawdę? To przykre.

  2. Taaa donieśliście.. jak ktoś wrzuca na youtuba na publiczny i linkuje gdzie się da i ma kilkanaście tysięcy odsłon to ciężko mówić o donosie

  3. Widać ze redaktorzy maja głębokie poczucie porządku i sprawiedliwości obywatelskiej rodem z PRL! Od dziś wasz portal to dla mnie strona kapusiów i tyle :P

  4. Po prostu….. nie no nie da się skomentować zgłosić coś takiego na policje? Zgodzę się ,że mogło to być nie bezpieczne ale dla kogo chyba dla osoby jadącej na wózku wkd i dla narciarza. Filmik stał się hitem dla osób korzystających z usług wkd. Zgadzam się komentarzem 290313: „To przykre”

  5. Nie wiem czy redaktorzy donieśli, ale moim zdaniem ktoś powinien się tym zająć, zanim komuś stanie się krzywda lub znajdzie się grono „naśladowywaczy”!!

  6. nie jestem redaktorem. Tylko jak można mówić o kapusiach jak jakiś filmik szturmuje internet – na youtubie ma tysiące odsłon. no nie trzeba być idiotą, myśląc że nikt nie się dowie.. Mam nadzieję, że nasza skuteczna policja nikogo nie złapie, to nie przestępcy, mają trochę więcej fantazji. Ale autorzy mogli jakoś lepiej zadbać o anonimowość

  7. Profesjonalizm dziennikarz regio-media powala :)
    Nawet informacji od ‚czytlenikow’ nie weryfikujecie i piszecie bzdury jakieś :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.