Dwójka zmieniająca się w jedynkę

W piątkowe popołudnie na trasie linii nr 2 w Pruszkowie dało się zauważyć autobus, który można było pomylić z linią nr 1. O interwencję poprosiliśmy wiceprezydenta miasta Andrzeja Kurzelę.

Problem zauważyliśmy na ul. Powstańców, gdzie linia nr 1 pokrywa się z linią nr 2. Autobus jechał w stronę dworca PKP. Na czole i tyle pojazdu wisiała kartka z wyraźną cyfrą dwa, ale na tablicy elektronicznej migała jedynka.

- To niedopuszczalne. Nie może być dezinformacji. Zaraz zgłoszę to do przewoźnika – zapewnił nas Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

Miejmy nadzieję, że PKS Grodzisk, który obsługuję linię nr 2, szybko usunie mylącą usterkę. A może tak zamiast pisać kartkę, po prostu wyświetlić dwójkę na tablicy elektronicznej?!

Źródło fot.: gpa.mazowsze.pl

[facebook_like_button]

Tagi: 

Podobne wiadomości:

Zmiana w pruszkowskiej komunikacji Zmiana w pruszkowskiej komunikacji
Komunikacja pruszkowska i PKS w święta Komunikacja pruszkowska i PKS w święta
Linie nr 4 i 5 będą połączone? Linie nr 4 i 5 będą połączone?
Specjalne rozkłady na Wszystkich Świętych Specjalne rozkłady na Wszystkich Świętych

2 Odpowiedzi

  1. Migającą jedynkę dało się zauważyć przez cały tydzień w godzinach rannych. W związku z tym przypuszczam, że od pewnego czasu linia nr 2 dokłada atrakcji swoim pasażerom przez całe dnie…

  2. Ależ te wszystkie atrakcje były do przewidzenia, wszak magistrat wyłonił w przetargu przewoźników, którzy już wcześniej dali się w Pruszkowie poznać z jak najgorszej strony.Czy nie dziwne to, że pomimo złych doświadczeń znów wygrał PKS Grodzisk i Europa Express?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.