Zmiana trasy linii nr 1, remont Stalowej

Linia nr 1 w Pruszkowie od poniedziałku będzie prowadzona zmienioną trasą – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Pruszkowie. Powodem jest planowany remont ul. Stalowej.

Od poniedziałku autobusy linii nr 1 w kierunku z dworca PKP do os. Staszica będą jeździć ul. Ołówkową zamiast Stalową. Nie został podany termin powrotu na normalną trasę. Urząd o tym nie wspomniał, ale logiczne wydaje się, że w związku ze zmianą przesunie się przystanek na skrzyżowaniu Powstańców/Stalowa. Autobus zapewne będzie zatrzymywał się przy Herbapolu.

Zmiana wynika z prac, które właśnie w poniedziałek rozpoczną się na ul. Stalowej. Jej jezdnia już od późnej jesieni czeka na remont po działaniach Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Pod powierzchnią wszystko zostało wykonane, ale przez całą zimę wschodnia część ulicy była pozbawiona asfaltu.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Zmiana w pruszkowskiej komunikacji Zmiana w pruszkowskiej komunikacji
Komunikacja pruszkowska i PKS w święta Komunikacja pruszkowska i PKS w święta
Linie nr 4 i 5 będą połączone? Linie nr 4 i 5 będą połączone?
Nowy plac w Pruszkowie Nowy plac w Pruszkowie

Jedna Odpowiedź

  1. Drodzy urzędnicy.Przenieście linię 1 docelowo na ulicę Staszica.Powody świadczące o konieczności tego zabiegu, przedstawiałem Wam w przynajmniej kilku pismach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.