Pruszków: rozkładów wciąż nie ma

Rozkłady jazdy linii nr 1 i 3 komunikacji miejskiej w Pruszkowie miały pojawić się na przystankach najpóźniej w czwartek. Niestety wciąż ich brakuje.

Obietnica o wywieszeniu rozkładów padła z ust wiceprezydenta Pruszkowa Andrzeja Kurzeli. – Mamy obiecane od przewoźników, że dziś wieczorem, a najpóźniej w czwartek na wszystkich przystankach rozkłady zostaną wywieszone – mówił. Niestety ani w środę, ani w czwartek firma Europa Express City nie pofatygowała się, aby ułatwić życie swoim bądź co bądź klientom (zysk z biletów jednorazowych inkasują przewoźnicy).

W czwartek w godzinach popołudniowych sprawdziliśmy linie nr 3 i 4. Pierwsza z nich łączy Pruszków z Piastowem przejeżdżając przez Żbików. Druga kursuje po Gąsinie. Na linii nr 4, obsługiwanej przez PKS Grodzisk, rozkłady wiszą. Podobnie jak na linii nr 2. Braki są na „trójce”, gdzie jeździ wspomniana Europa Express City. Sprawdziliśmy kilka przystanków tej linii. Rozkład wisi tylko na pętli przy ul. Inżynierskiej.

Wciąż nie ma rozkładów na niektórych przystankach linii nr 1. O ich braku pisaliśmy już w środę. [czytaj całość]

Pocieszeniem jest poprawienie rozkładów przez Urząd Miasta na stronie internetowej. Już nie trzeba przekręcać głowy, aby dowiedzieć się, o której wyjść z domu. Prawidłowe rozkłady są też w naszym NIEZBĘDNIKU.

Źródło fot.: Europa Express City

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Zmiana w pruszkowskiej komunikacji Zmiana w pruszkowskiej komunikacji
Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach Wyłączenia prądu w wielu lokalizacjach
Pruszkowscy Narodowcy organizują spotkanie Pruszkowscy Narodowcy organizują spotkanie
Wyłączenia prądu w Piastowie i Pruszkowie Wyłączenia prądu w Piastowie i Pruszkowie

Jedna Odpowiedź

  1. Jak już wielokrotnie pisałem,pruszkowskich urzędników przerasta administrowanie publicznym transportem zbiorowym.Jestem pewien,że zamieszanie z rozkładami to dopiero preludium większych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.