Pruszków zorganizuje powitanie Nowego Roku

Władze Pruszkowa przedstawiły plany dotyczące ostatniego dnia roku. Tradycyjnie już prezydent Jan Starzyński zaprasza na plac Jana Pawła II, gdzie odbędzie się koncert i pokaz pirotechniczny.

Impreza rozpocznie się o godz. 22.00. Oczywiście o północy zebrani będą mieli okazję podziwiać pokaz fajerwerków. Do godz. 2.00 o oprawę muzyczną zadba zespół Strefa 50. Będzie można bawić się przy największych przebojach muzyki rozrywkowej.

Sylwester miejski jest organizowany w Pruszkowie od kilku lat. Początkowo odbywał się przy hali Znicz, ale obecnie organizowany jest na pl. Jana Pawła II. Co roku gromadzi tłumy mieszkańców.

Koncert noworoczny

W pierwszy dzień Nowego Roku, również tradycyjnie, w Pruszkowie odbędzie się koncert muzyki klasycznej. Swoje umiejętności zaprezentuje Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego z Zamościa. Zebrani usłyszą utwory Straussa, Lehara, Loewe, Winklera, Kalmana i Andersona.

Organizatorzy zapraszają 1 stycznia 2013 roku o godz. 20.00 do sali koncertowej Pałacyku Sokoła przy ul. Kościuszki 41. Na zewnątrz budynku zostanie ustawiony telebim, aby ci, którzy nie zmieszczą się do środka, mogli również się bawić.

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Narodowy Test Słuchu w Pruszkowie Narodowy Test Słuchu w Pruszkowie
Efektowna wystawa obrazów Efektowna wystawa obrazów
Marcowy Salon Poezji z aktorskimi gwiazdami Marcowy Salon Poezji z aktorskimi gwiazdami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.