Ostrzeżenie przed wiejskimi oszustami

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie sygnałami dotyczącymi rzekomego udzielania przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie wsparcia dla gospodarstw rolnych informujemy, że Samorząd Województwa Mazowieckiego nie korzysta z usług zewnętrznych podmiotów działających w branży doradczej i konsultingowej w związku z udzielaniem wsparcia w zakresie rozwoju obszarów wiejskich.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie nie pobiera opłat za udzielanie informacji o możliwości uzyskania pomocy w/w zakresie oraz nie przygotowuje wniosków o wsparcie finansowe.

Pojawiające się sygnały o możliwości uzyskania, ze środków samorządu województwa, wsparcia na modernizację gospodarstw rolnych mogą świadczyć o stosowaniu nieuczciwej praktyki i chęci wyłudzenia pieniędzy od osób potencjalnie zainteresowanych.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o zachowanie ostrożności i czujność w przypadku uzyskania oferty odpłatnej pomocy przy ubieganiu się o środki finansowe.

inf. prasowa

Źródło fot: Pierwszy Portal Rolny

Tagi: 

Podobne wiadomości:

Rekordowe plony w gminie Brwinów Rekordowe plony w gminie Brwinów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.