Lider zapewnił sobie awans

PTS Lider nie dał szans rezerwom SKK Polonii Warszawa wygrywając we własnej hali 107:48. Już wiadomo, że pruszkowianki zagrają w kolejnej fazie sezonu.

W sobotnim meczu gospodynie szybko narzuciły swój styl gry i zbudowały bardzo wyraźną przewagę. Na długą przerwę Liderki schodziły prowadząc 60:17! Po zmianie stron przyjezdne poprawiły grę w ataku, ale mimo to nie stanowiły zagrożenia dla drużyny z Pruszkowa. Ostatecznie Lider wygrał 107:48.

Zawodniczkom Jacka Rybczyńskiego w tej fazie sezonu pozostał jeszcze tylko mecz z KKK PW Warszawa, który zostanie rozegrany na terenie rywalek 10 stycznia o godz. 13.30. Już teraz jednak wiadomo, że Liderki awansują z grupy i zagrają w fazie finałowej strefy mazowieckiej. Trafią do niej po trzy najlepsze zespoły z obu grup.

PTS Lider Pruszków – SKK Polonia II Warszawa 107:48 (34:10, 26:7, 27:12, 20:19)
Lider: Maja Stachura 20, Katarzyna Agnieszczak 16, Klaudia Babecka 14, Daria Doga 14, Kamila Petryka 9, Katarzyna Miłobędzka 8, Natalia Prasol 8, Anna Mierzejewska 7, Anna Karasek 6, Katarzyna Dąbrowska 3, Agata Imiołek 2
Polonia: Aneta Supeł 11, Klaudia Karwowska 8, Magdalena Ślusiewicz 7, Anna Kolad 6, Joanna Rudenko 5, Karolina Rybkowska 5, Inga Korczak 4, Anna Cwyl 2, Magdalena Kulińska 0, Patrycja Wróbel 0

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Przełamanie Liderek w walce o I ligę Przełamanie Liderek w walce o I ligę
Znów porażka Liderek Znów porażka Liderek
Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw! Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw!
Pierwsza w sezonie porażka Lidera Pierwsza w sezonie porażka Lidera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.