Lider nie zwalnia tempa. Znów zwycięstwo

PTS Lider Pruszków wygrał sobotnie spotkanie z SKS 12 Warszawa 77:37. Podopieczne Jacka Rybczyńskiego pozostają niepokonane w tym sezonie.

Pruszkowianki zanotowały kolejny wysoki wynik, choć w pierwszej kwarcie duże podstawy do pretensji mógł mieć trener Jacek Rybczyński. Gospodynie zaczęły grać swoje dopiero w drugiej kwarcie. Liderki systematycznie budowały przewagę, aż do końcowego wyniku 77:37.

Następny rywal będzie bardziej wymagający. Liderki jadą do Siedlec na mecz z MKK. To trzecia drużyna w tabeli.

PTS Lider Pruszków – SKS 12 Warszawa 77:37 (20:13, 18:8, 20:4, 19:12)
Lider: Klaudia Babecka 16, Katarzyna Miłobędzka 13, Kamila Petryka 10, Natalia Prasol 10, Katarzyna Agnieszczak 9, Jolanta Nowocin 8, Anna Karasek 6, Agata Bobrowska 2, Daria Doga 2, Maja Stachura 1, Anna Mierzejewska 0
SKS 12: Katarzyna Szyller 10, Klaudia Gołębiewska 8, Agnieszka Kiełpińska 8, Martyna Machnik 4, Sylwia Kalinowska 3, Kinga Milcarz 2, Aleksandra Rawska 2, Patrycja Górska 0, Barbara Grzywacz 0, Anna Orzechowska 0, Monika Waszkiewicz 0

Źródło fot.: Lider Pruszków