Weź udział w GRAwitacji

20 września tego roku po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Sportu i Gier Planszowych w powiecie pruszkowskim. Każdy może wziąć udział.

GRAwitacja – Ciało i Umysł to pierwsze Mistrzostwa Sportu i Gier Planszowych w regionie dofinansowane ze środków powiatu pruszkowskiego. Mistrzostwa odbędą się na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie.

W ramach mistrzostw przeprowadzone zostaną różne konkurencje podzielone na dwa bloki – sportowy i umysłowy. W bloku sportowym uczestnicy wezmą udział m.in. w zawodach łuczniczych, rzucaniu toporkiem, oszczepem, przeciąganiu liny. Blok umysłowy przewiduje turniej różnych gier planszowych takich jak Dobble, Jungle Speed, Uga Buga.

Każdy może aktywnie uczestniczyć w konkurencjach, jednak trzeba przejść proces rejestracji. Należy zgłosić się w zespołach złożonych z trzech osób w dniu imprezy w godz. 9.00 – 14.00 w punkcie rejestracyjnym umieszczonym w hali sportowej. Można także wcześniej wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie www.grawitacja.brwikon.pl i przesłać na odpowiedni adres mailowy. Zgłaszając się elektronicznie w dniu mistrzostw należy odebrać specjalne opaski dla drużyny z punktu rejestracyjnego. Rejestracja i uczestnictwo są bezpłatne.

Nie zabraknie także atrakcji dla tych, którzy nie chcą brać udziału w konkurencjach. Można kibicować uczestnikom oraz korzystać z wystawionych stoik.

Zawody potrwają do godz. 18.00. Po pół godzinie nastąpi ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz zakończenie imprezy.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Nr 1 w Brwinowie.

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Sport alternatywą dla agresji Sport alternatywą dla agresji
Przyjdź i znajdź pracę Przyjdź i znajdź pracę
Konferencja poświęcona przemocy Konferencja poświęcona przemocy
Turniej Kadetów już w weekend Turniej Kadetów już w weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.