Brwinów zorganizuje bezpłatne szkolenia

W ostatni weekend września uczestnicy Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP zorganizują po raz pierwszy cykl szkoleń w Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie. Na bezpłatne zajęcia może zgłosić się każdy.

Tematyka szkoleń będzie różnorodna. Od przydatnych w pracy, takich jak „Efektywne zarządzanie czasem”, przez rozwój zawodowy, jak np. „Od pomysłu do projektu”, po zwiększanie umiejętności pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych. Nie zabraknie również tematyki dziecięcej, a dokładnie budowania relacji w szkole, czy zaspokajania ciekawości świata najmłodszych. Organizatorzy zapraszają na szkolenia „Dzieci z zespołem Tourette’a i Aspergera w szkole” oraz „Zapytaj się mamy/taty – o seksualności młodych osób – dorosłych trudne rozmowy”.

Zorganizowane zostanie również szkolenie nt. „Oswoić przestrzeń – dlaczego Brwinów?”. Skierowane jest do osób, które mieszkają w Brwinowie od maksymalnie pięciu lat. Podczas dwudniowego szkolenia uczestnicy określą swój stosunek do miasta, poznają innych „nowych” mieszkańców oraz poszerzą wiedzę o infrastrukturze oraz ofercie kulturalnej Brwinowa.

Na wszystkie szkolenia obowiązują zapisy prowadzone przez Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowych pod adresem zgloszenia@stowarzyszeniestop.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na ten adres można kierować również wszelkie pytania do organizatorów.

Zajęcia odbędą się w dniach 27-28 września w Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie, przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 11.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Straż miejska przeszkoli dzieci i młodzież Straż miejska przeszkoli dzieci i młodzież
Weź udział w GRAwitacji Weź udział w GRAwitacji
„Strzelcy” zaprezentowali swoje możliwości „Strzelcy” zaprezentowali swoje możliwości
Konferencja o bezpieczeństwie w Brwinowie Konferencja o bezpieczeństwie w Brwinowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.