2. liga: punkty stracone w końcówce

Znicz Pruszków zremisował przed własną publicznością ze Stalą Mielec 1:1. W piątkowym meczu gospodarze stracili gola w ostatniej minucie.

Mecz w Pruszkowie rozpoczął czwartą serię spotkań 2. ligi. W pierwszych trzech kolejkach Znicz zanotował dwa zwycięstwa i porażkę, natomiast Stal Mielec odwrotnie – dwie porażki i jedną wygraną.

W piątkowym meczu pierwszy raz piłka trafiła do siatki w 13. minucie. Sędzia jednak nie uznał gola dla przyjezdnych ze względu na spalonego.

Przepisowo bramkę zdobyli gospodarze w 40. minucie. Michał Kucharski zagrał w pole karne do Macieja Górskiego. Napastnik Znicza wypracował sobie sytuację i umieścił piłkę w krótkim rogu bramki Stali.

W drugiej części gry przeważali pruszkowianie. Gola jednak nie zdobyli. Niestety udało się to mielczanom. W 4. minucie doliczonego czasu gry Michała Bigajskiego pokonał Mateusz Załucki.

W kolejnym tygodniu drużynę Znicza czeka wycieczka do Rybnika. 27 sierpnia o godz. 19.00 zmierzy się tam z Energetykiem.

Znicz Pruszków – Stal Mielec 1:1
Bramki: Maciej Górski (’40) – Mateusz Załucki (’90+’4)
Żółte kartki: Andrzej Niewulis, Mateusz Pielak, Michał Glanowski, Maciej Górski – Sebastian Głaz, Mateusz Cholewiak, Kamil Kościelny, Rafał Jankowski

Znicz: 1. Michał Bigajski – 3. Michał Kucharski, 4. Andrzej Niewulis, 8. Arkadiusz Jędrych, 5. Mateusz Pielak – 6. Michał Glanowski (’83 17. Artur Januszewski), 20. Paweł Tomczyk, 9. Karol Grudniewski (’65 21. Michał Zapaśnik), 7. Maksymilian Banaszewski (’89 11. Daniel Nawrocki), 14. Bartosz Niksiński (’72 10. Daniel Kraska) – 15. Maciej Górski
Stal: 1. Wojciech Daniel – 3. Mateusz Załucki, 6. Sebastian Głaz, 7. Kamil Radulj (’81 10. Damian Skiba), 9.Maciej Domański (’53 8. Tomasz Ostalczyk) – 11. Rafał Jankowski, 14. Kamil Kościelny, 15. Mateusz Cholewiak, 18. Mateusz Podstolak, 22. Łukasz Żegleń (’53 21. Wojciech Mącior) – 23. Krystian Getinger