Debata przedwyborcza w naszym regionie

W piątek odbędzie się debata z udziałem wszystkich komitetów startujących z naszego regionu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Będzie to ostatnia szansa na poznanie kandydatów.

Debata odbędzie się tuż przed ciszą wyborczą. Zacznie ona obowiązywać o północy z piątku na sobotę.

- Uczestnikami debaty będą przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych startujących w wyborach (w naszym okręgu – przyp.red.) – zapewnia Karol Michalczyk z Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Pruszkowskiego, które organizuje to wydarzenie.

Debata będzie ostatnią, ale jednocześnie chyba najlepszą okazją do poznania osób i komitetów, które wybierają się do Strasburga. Odbędzie się w piątek 23 maja o godz. 19.00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie u zbiegu ul. Pszczelińskiej i Pruszkowskiej (na zdjęciu).

Wybory do Europarlamentu odbędą się w Polsce w niedzielę 25 maja. Lokale wyborcze zostaną otwarte o godz. 7.00. Głosowanie potrwa do godz. 21.00. W niektórych państwach Unii Europejskiej lokale będą otwarte do godz. 23.00 czasu polskiego.

Europa wybierze członków Parlamentu Europejskiego na pięcioletnią kadencję. Nasz region należy do 4. okręgu wyborczego razem z Warszawą i powiatami sąsiadującymi ze stolicą. Będziemy mogli zagłosować na jednego z kandydatów wystawionych przez dwanaście komitetów wyborczych.

Zobacz pełną listę kandydatów

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Nowe szanse przed Brwinowem Nowe szanse przed Brwinowem
Huczne przyjęcie nowego auta w OSP Huczne przyjęcie nowego auta w OSP
Brwinowscy strażacy z lepszym sprzętem Brwinowscy strażacy z lepszym sprzętem
Wybrani na pięcioletnią kadencję Wybrani na pięcioletnią kadencję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.