Znicz Basket przegrał start ostatniej rundy

Znicz Basket i MCKiS Jaworzno rozpoczęły zmagania w ostatniej rundzie o utrzymanie w I lidze. Niestety w pierwszym meczu w Pruszkowie lepsi byli rywale, którzy wygrali po dogrywce 75:64.

Pruszkowianie kompletnie odpuścili pierwszą kwartę. Po trzech minutach przegrywali… 0:11! W ciągu dziesięciu minut rzucili zaledwie 5 punktów. W kolejnych minutach spotkania gospodarze mozolnie odrabiali straty. Udało im się doprowadzić do dogrywki, ale w niej znów zawiedli zdobywając tylko 3 „oczka”.

MCKiS Termo Rex S.A. Jaworzno wygrał sobotni mecz w Pruszkowie 75:64. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Kolejne starcie w niedzielę o godz. 18.00, również w Pruszkowie.

Znicz Basket Pruszków – MCKiS Termo Rex S.A. Jaworzno 64:75 (5:21, 18:12, 21:13, 17:15, 3:14)
play-out: 0-1

Znicz Basket: Czosnowski 20, Aleksandrowicz 15, Kulikowski 9, Linowski 4, Put 4, Wojtyński 4, Lewandowski 3, Matuszewski 3, Mieczkowski 2
MCKiS: Przyborowski 23, Grochowski 18, Goldammer 12, Bukowiecki 7, Wróbel 7, Klocek 4, Janiak 2, Nowerski 2, Jędros 0, Smyrdek 0

Źródło fot.: Znicz Basket Pruszków