Pruszkowianie bezradni na I-ligowych parkietach

Już piątą porażkę z rzędu zanotował zespół MKS Znicz Basket Pruszków. Tym razem podopieczni Michała Spychały ulegli we własnej hali zawodnikom Intermarche Bricomarche BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 46:68.

W niedzielnym meczu gospodarze zaprezentowali się fatalnie. Najbardziej razi ogromna ilość strat. Aż w dwóch kwartach pruszkowianom nie udało się zdobyć chociażby 10 punktów. To te fragmenty meczu zadecydowały o pewnym zwycięstwie zespołu z Ostrowa Wielkopolskiego.

W drużynie przyjezdnych przez 10 minut na parkiecie grał Łukasz Bonarek, wychowanek pruszkowskiego klubu. Obrońca nie zdobył żadnego punktu.

W kolejną niedzielę Znicz Basket podejmie w hali Znicz gości z Lublina. Mecz z Wikaną Startem Lublin rozpocznie się o godz. 17.00.

Znicz Basket Pruszków – Intermarche Bricomarche BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 46:68 (8:18, 16:16, 9:21, 13:13)

Znicz Basket: Mieczkowski 8, Czosnowski 6, Lewandowski 6, Matuszewski 6, Aleksandrowicz 5, Linowski 5, Kulikowski 4, Wojtyński 4, Malewski 2, Janik 0, Put 0, Wierzchowski 0.

Stal: Ochońko 16, Żurawski 14, Dymała 13, Andrzejewski 12, Kaczmarzyk 6, Kałowski 3, Olejnik 2, Prostak 2, Bodziński 0, Bonarek 0, Spała 0, Smorawiński 0

Źródło fot.: zniczbasket.com