MOSiR Krosno zdobył Pruszków

W niedzielnym meczu kończącym siódmą serię spotkań I ligi koszykarzy Znicz Basket uległ w Pruszkowie drużynie MOSiR PBS Bank KHS Krosno 60:74. Była to pierwsza porażka podopiecznych Michała Spychały we własnej hali.

Goście z Krosna prowadzili przez całe spotkanie. W początkowej fazie meczu osiągnęli przewagę 13:5. Pod koniec kwarty Znicz Basket zniwelował straty do czterech punktów, a na koniec pierwszej połowy do dwóch „oczek”.

Po zmianie stron MOSiR znów dominował na pruszkowskim parkiecie. Zawodnicy Michała Spychały nie znaleźli sposobu na rywali i zanotowali pierwszą w tym sezonie porażkę we własnej hali.

Dzięki zwycięstwu w Pruszkowie MOSiR stał się samodzielnym liderem tabeli. Pruszkowianie z kolei z dwoma zwycięstwami zajmują 10. lokatę.

W niedzielę 17 listopada o godz. 17.00  Znicz Basket podejmie Astorię Bydgoszcz. W przypadku porażki pruszkowianie znajdą się w strefie play-out.

Znicz Basket Pruszków – MOSiR PBS Bank KHS Krosno 60:74 (20:24, 13:11, 12:18, 15:21)

Znicz Basket: Linowski 18, Aleksandrowicz 14, Lewandowski 9, Kulikowski 6, Wojtyński 6, Czosnowski 5, Mieczkowski 2, Janik 0, Wierzchowski 0
MOSiR: Pisarczyk 20, Salamonik 14, Grochowski 11, Malczyk 9, Oczkowicz 7, Wyka 4, Adamczewski 3, Bogdanowicz 2, Musijowski 2, Fraś 2, Sadło 0

Źródło fot.: MZOS Pruszków

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Przełamanie Liderek w walce o I ligę Przełamanie Liderek w walce o I ligę
Znów porażka Liderek Znów porażka Liderek
Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw! Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw!
Pierwsza w sezonie porażka Lidera Pierwsza w sezonie porażka Lidera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.