Kolizja w centrum Pruszkowa

W porze wieczornej w centrum Pruszkowa doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Przez krótki czas zablokowana była droga wojewódzka 719.

Do zdarzenia doszło po godz. 18.00 na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Kościuszki w Pruszkowie. W samochód jadący od strony Warszawy, który skręcał w lewo w ul. Kościuszki, uderzyło auto jadące prosto w kierunku stolicy.

- Nie wiadomo, czy skręcający w lewo wyjechał za bardzo, czy może kierowca jadący w stronę Warszawy wjechał na czerwonym świetle – mówi nam kom. Dorota Nowak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Przez jakiś czas zablokowany był ruch w obie strony na al. Wojska Polskiego, która jest częścią drogi wojewódzkiej 719. Policjanci podejrzewali, że jedna z osób może być ciężko ranna. Dopiero, gdy przyjechała karetka okazało się, że obrażenia nie są poważne. Ranny został opatrzony na miejscu.

- Policjanci pozwolili uprzątnąć auta i puścili ruch dopiero, gdy była pewność, że nic poważnego nikomu się nie stało – dodała kom. Nowak.

Akcja ratunkowa zakończyła się przed godz. 20.00.

Źródło fot.: Policja

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Napad na bank w Pruszkowie Napad na bank w Pruszkowie
Złodziej z Pruszkowa w Michałowicach Złodziej z Pruszkowa w Michałowicach
Policja wzmoży swoje działania Policja wzmoży swoje działania
„Wytwórnia” narkotyków zamknięta „Wytwórnia” narkotyków zamknięta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.