Wyjazdowy remis piłkarzy Znicza

Znicz Pruszków zremisował na wyjeździe z Concordią Elbląg 1:1 w meczu 11. kolejki piłkarskiej II ligi. Punkt uratował Michał Kucharski.

Obie bramki padły w drugiej części gry. Piłkarze Znicza myślami byli chyba jeszcze w szatni, ponieważ stracili gola tuż po powrocie na boisko. W 48. minucie miejscowych kibiców ucieszył Michał Kiełtyka.

Na szczęście przyjezdni z Pruszkowa nie poddali się i doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Michał Kucharski. Końcówka meczu należała do Concordii, której jednak nie udało się pokonać Pawła Pazdana.

Po jedenastu spotkaniach Znicz zajmuje 9. miejsce w tabeli, co w tym sezonie ze względu na reformę ligi jest już pierwszym miejscem spadkowym. W niedzielę zostaną rozegrane dwa spotkania, które mogą jeszcze pogorszyć sytuację żółto-czerwonych.

O kolejne punkty nie będzie łatwo, ponieważ na następny mecz do Pruszkowa przyjedzie wyżej notowana Stal Rzeszów. Spotkanie odbędzie się 12 października o godz. 18.00.

Concordia Elbląg – Znicz Pruszków 1:1
Bramki: Michał Kiełtyka (’48) – Michał Kucharski (’70)
Żółte kartki: Adrian Korzeniewski, Łukasz Uszalewski, Damian Szuprytowski – Bartosz Niksiński

Concordia: Hieronim Zoch – Łukasz Uszalewski, Bartosz Broniarek, Michał Lepczak, Adrian Korzeniewski (’58 Patryk Galeniewski) – Krzysztof Niburski, Jakub Zejglić, Radosław Stepień (’69 Łukasz Nadolny), Damian Szuprytowski, Michał Kiełtyka- Marcin Martynowicz (’75 Adrian Stepień)
Znicz: Paweł Pazdan – Rafał Kosiec (’63 Marcin Rackiewicz), Igor Biedrzycki, Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas – Michał Kucharski, Sebastian Olczak, Maks Banaszewski (’77 Bartosz Niksiński), Krzysztof Kopciński, Maciej Machalski (’54 Mariusz Zawodziński) – Adrian Paluchowski